Prohlížením našich stránek souhlasíte s používáním cookies. Nastavení cookies můžete kdykoli následně změnit v nastavení vašeho prohlížeče.

NOVINKY

arr3Získali jsme certifikát OVĚŘENO ZÁKAZNÍKYVážení zákazníci, náš obchod Hladová-Miska.cz splňuje podmínky pro získání a udržení certifikátu...

NEJPRODÁVANĚJŠÍ


O NÁS
O nás

 

Hladová-Miska.cz - naplníme misku Vašeho mazlíčka tím nejlepším

Jsme Váš dodavatel kvalitního krmiva a chovatelských potřeb. Zdraví a spokojenost Vašich mazlíčků je u nás na prvním místě.

Tým Hladová-Miska.cz vznikl v roce 2014 a od té doby se snažíme naše služby neustále vylepšovat a zdokonalovat. Naše práce nás baví a děláme jí s radostí. Se zákazníky jednáme přátelsky, zároveň ale profesionálně. Vždy se snažíme našim zákazníkům co nejlépe poradit a pomoci. Celý náš tým má doma také své mazlíčky, které milujeme stejně jako vy. Vždy se snažíme, aby Vaši mazlíčci byli maximálně spokojení. Jejich zdraví je u nás na prvním místě, proto Vám nabízíme pouze kvalitní výrobky od kvalitních značek. Neustále pro Vás připravujeme akce a výhodná balení výrobků za nejlepší ceny.

Baví nás starat se o Vaše mazlíčky a děláme to pro radost a lásku ke zvířatům!

 

KAMENNÁ PRODEJNA MILEVSKO:

V roce 2016 jsme pro Vás otevřeli kamennou prodejnu chovatelských potřeb Hladová-Miska.cz v MILEVSKU! Tedy lépe řečeno "prodejnu v prodejně". Nachází se totiž v prodejně LEBEDA Tools v Milevsku. Čeká zde na Vás celé oddělení chovatelských potřeb. Navštivte nás osobně, třeba i s Vaším mazlíčkem, rádi Vás uvidíme! Osobně si zde můžete prohlédnout a koupit Vaše oblíbené produkty. Taktéž si zde můžete vyzvednout zboží objednané na našem e-shopu, nebo se prostě jen přijít podívat.

ADRESA:
Prodejna LEBEDA Tools
Blanická 1553, Milevsko

OTEVÍRACÍ DOBA: 
PO - PÁ: 8 - 17hod
SO: 8 - 11hod

Těšíme se na Vás!

 

 

SKLADY:

Blanická 1553
399 01 Milevsko

Na této adrese naleznete naše sklady v areálu firmy o rozloze 800 m2. Zde se odehrává distribuce zásilek, reklamace a výdejní místo pro osobní odběry.

Naleznete nás také na Mapy.cz: