Prohlížením našich stránek souhlasíte s používáním cookies. Nastavení cookies můžete kdykoli následně změnit v nastavení vašeho prohlížeče.

NOVINKY

arr3Získali jsme certifikát OVĚŘENO ZÁKAZNÍKYVážení zákazníci, náš obchod Hladová-Miska.cz splňuje podmínky pro získání a udržení certifikátu...

ZBOŽÍ V AKCI

NEJPRODÁVANĚJŠÍ


19. 10. 2017

Víte, co znamená žlutá stužka na vodítku?

Už jste někdy potkali pejska se žlutou stužkou? Víte, co taková stužka na vodítku znamená? Ještě nevíte? Tak nastražte uši!


Pokud takového pejska potkáte, nechte ho projít v dostatečné vzdálenosti a nepouštějte k němu své psy a děti. Tento pejsek totiž potřebuje více prostoru. Nemusí to však nutně znamenat, že by byl pejsek agresivní. Žlutou stužkou se totiž označují pejsci, kteří mají například zdravotní problém, zotavují se po nemoci nebo zákroku. Žlutou stužkou může být označen stejně tak i pejsek starý, slepý, nebo hluchý. Označení používají i pejsci ve speciálním výcviku, kteří se potřebují soustředit, pejsci právě procházející socializací, bázliví, zvykající si na nové prostředí (z útulku, množírny, pejsci odebraní tyranům, kteří prožili něco zlého), nebo hárající fenky.


Prosím, respektujme takto označené pejsky.

 NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ