Prohlížením našich stránek souhlasíte s používáním cookies. Nastavení cookies můžete kdykoli následně změnit v nastavení vašeho prohlížeče.
slide-1
slide-2

NOVINKY

arr3Získali jsme certifikát OVĚŘENO ZÁKAZNÍKYVážení zákazníci, náš obchod Hladová-Miska.cz splňuje podmínky pro získání a udržení certifikátu...

NEJPRODÁVANĚJŠÍ


BLOG

V sekci BLOG naleznete velmi zajímavé, překvapivé i poučné články o našich čtyřnohých mazlíčcích. Pořádně se začtěte do slov, kterými Vám chceme pomoci lépe pochopit potřeby, pocity i nějaké ty náladičky našich roztomilých chlupáčů. Vítejte ve světě domácích mazlíčků!

Jak přečkat silvestrovské oslavy s našimi chlupáči

17. 12. 2020

Blíží se Silvestr - noc velkolepých oslav příchodu nového roku, ale hlavně noc ohňostrojů, petard a dělobuchů. Silvestrovské oslavy jsou pro většinu psů šokující událostí. Zde je pár rad, jak co nejvíce zmírnit stres Vašich mazlíčků.

celý článek

10 nejoblíbenějších psích plemen v ČR

14. 10. 2020

Popularita některých plemen v průběhu let vzrůstá a některých naopak klesá. Víte, která plemena jsou v ČR momentálně nejpopulárnější?

celý článek

Pozor! - seznam potravin pro psy jedovatých

07. 11. 2019

Své pejsky milujeme. Jsou to naši věrní kamarádi, kteří nám dávají upřímnou lásku a oddanost. Občas chceme jejich psí oči odměnit nějakou dobrotou ze stolu s dobrým úmyslem. Nesmíme však zapomínat, že některé potraviny jsou pro ně přímo jedovaté.

celý článek

Víte, kolik kilometrů ujdete ročně se svým psem?

11. 06. 2019

Fakt, že vlastnit psa je po všech stránkách bezvadná věc už víme. Dokonce nám pes napomáhá i ke zdravějšímu životu. A my máme jeden důkaz podložený rovnou čísly.

celý článek

Víte, co znamená žlutá stužka na vodítku?

19. 10. 2017

Už jste někdy potkali pejska se žlutou stužkou? Víte, co taková stužka na vodítku znamená? Ještě nevíte? Tak nastražte uši!

celý článek

Nová řada krmiva Calibra

15. 11. 2016

Česká značka Calibra v současné době do světa vypustila novou superprémiovou řadu krmiv pro psy a kočky, která jisto jistě uspokojí i ty největší gurmány. Díky speciálnímu zaškolení Vám nyní s radostí můžeme tuto novinku představit a přiblížit!

celý článek

Jak zvolit správné krmivo pro psa

14. 11. 2016

Pro našeho domácího mazlíčka chceme samozřejmě to nejlepší a to by se mělo týkat především krmiva. Ono ale vybrat kvalitní krmivo je v dnešní době trošičku věda, a proto vám v následujících řádcích poradíme, jak vybrat to pravé ořechové právě pro toho VAŠEHO mazlíčka.

celý článek